Зміст

Кадровий склад

Положення про педраду

Згідно чинного законодавства ОЗО «Вільховецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області”  налічує 69 працівників

Директор ОЗО Дьордяй Михайло Васильович, педагогічний стаж – 35 років,  освіта вища, спеціаліст вищої категорії.

Кадровий склад закладу

№ п/пПрізвище, імя по батьковіОсвітаОсновна посадаСтажКатегорія за атестацієюПедагогічне звання
1234567
1Дьордяй Михайло Васильовичповна вищадиректор35р. 8 м.вища“Старший учитель”
2Зеленчук Тетяна Петрівнаповна вищазаст. директора  з навчально-виховної  роботи43р. 8 м.вища“Старший учитель”
3Маринець Ольга Василівнаповна вищазаст. директора з виховної роботи31р. 5 м.вища“Старший  учитель”
4Деяк Олександр Володимировичповна вищасоціальний педагог15р.  8 м.вища
5Гапчук Мар’яна Михайлівнаповна вищапрактичний психолог, вчит. історії17р. 5 м.вища
6Кут Руслана Іванівнаповна вищапедагог-організатор, вчит. хімії23р. 4 м.вища“Старший  учитель”
7Бабей Мар’яна Юріївнаповна вищавчит. укр. мови і літ.14р.   3 м.перша
8Бойченко Лариса Михайлівнаповна вищавчит. укр. мови і літ.21р. 8 м.вища
9Бочек Мар’яна Іванівнаповна вищавчит. укр. мови та літ.12р.   8 м.друга
10Шафар Ольга Василівнаповна вищавчит. укр. мови і літ.36р. 3 м.вища
11Боднарчук Віра Андріївнаповна вищавчит. зар. літ та основ мед. знань40р. 8 м.вища
12Шафар Тамара Михайлівнаповна вищавчит. заруб. літ.36р. 8 м.вища
13Баняс Олена Андріївнаповна вищавчит. математики37р. 8 м.вища
14Думнич Марія Андріївнаповна вищавчит. математики32р. 8 м.вища
15Мацола Марія Василівнаповна вищавчит. математики43р. 8 м.вища“Старший учитель”
16Деяк Магдалина Василівнаповна вищавчит. математики44р. 8 м.вища“Старший учитель”
17Кучерява Світлана Михайлівнаповна вищавчит. інформатики16р.перша
18Селебинка Андрій Андрійовичповна вищавчит. фізики34р. 8 м.вища“Старший учитель”
19Бібен Валентина Василівнаповна вищавчит. біолог.41р. 8 м.вища“Старший учитель”
20Рапава Наталія Василівнаповна вищавчит. біолог. та труд. навч.24р. 8 м.перша
21Мацола Мирослава Ростиславівнаповна вищавчит. біолог,  хімії22р. 6 м.вища
22Банк Тетяна Миколаївнаповна вищавчит. франц. мови35р. 8 м.вища“Старший учитель”
23Мадар Мар’яна Василівнаповна вищавчит. англ. мови
24Деяк Наталія Василівнаповна вищавчит. англ. мови11р.   5 м.перша
25Варга Ярослава Юріївнаповна вищавчит. англ. мови14р.   10 м.перша
26Копилець Андріана Андріївнаповна вищавчит. нім. Мови22р. 8 м.вища“Старший  учитель”
27Бібен Віра Миколаївнаповна вищавчит. нім. мови17р.   3 м.перша
28Минько Віра Петрівнаповна вищавчит. франц. мови16р. 9 м.перша
29Дьордяй Світлана Іванівнаповна вищавчит. образ мист.33р. 8 м.вища“Вчитель методист”
30Селебинка Надія Володимирівнаповна вищавчит. музики7р. 3 м.друга
31Мигалко Магдалина Михайлівнаповна вищавчит. географії46р. 5м.вища“Старший  учитель”
32Бочек Мирон Дмитровичповна вищавчит. історії37р. 8 м.вища
33Габор Михайло Михайловичповна вищавчит. Захисту України42р. 8 м.вища“Старший  учитель”
34Думнич Олена Василівнаповна вищавчит. індив. навч., керівн. гуртка3р. 8 м.спеціаліст
35Іванча Михайло Івановичповна вищавчит. трудового навчання36р. 8 м.вища“Старший учитель”
36Бібен Василь Івановичповна вищавчит. фізкультури42р. 8 м.вища“Старший учитель”
37Куцин Іван Юрійовичповна вищавчит. фізкультури2р. 8м.спеціаліст
38Габор Мар’яна Михайлівнаповна вищавчит. фізкультури28р. 1 м.вища“Старший  учитель”
39Поп Ганна Іванівнасеред. педагогічнавчит.  поч. кл.35р. 8 м.відп. займ. пос.  11 т.р.“Старший учитель”
40Тяско Надія Михайлівнасеред. педагогічнавчит.  поч. кл.27р. 5 м.відп. займ. пос.  11 т.р.“Старший  учитель”
41Чонка Василина Василівнасеред. педагогічнавчит. поч. кл.29р. 9 м.відп. займ. пос.     11 т.р.“Старший учитель”
42Дикун Ольга Іванівнасеред. педагогічнавчит.  поч. кл.32р. 8 м.відп. займ. пос.  11 т.р.“Старший учитель”
43Шафар Ромена Михайлівнаповна вищавчит. поч. кл.25р. 5 м.вища
44Дудаш Світлана Андріївнаповна вищавчит. поч. кл.33р. 8 м.вища“Старший учитель”
45Лазур Наталія Василівнаповна вищавчит. поч. кл.16р. 2 м.вища
46Лавришин Олеся Андріївнасеред. педагогічнавчит. поч. кл.19р. 5 м.11 тариф. розряд“Старший учитель”
47Чонка Тамара Іванівнасеред. педагогічнавчит.  поч. кл.33р. 8 м.11 тариф. розряд“Старший учитель”
48Челленяк Олена Василівнасеред. педагогічнавчит.  поч. кл.29р. 9 м.11 тариф. розряд“Старший учитель”
49Руснак Олена Іванівнасеред. педагогічнавчит.  поч. кл.39р. 8 м.11 тариф. розряд“Старший  учитель”
50Шелемба Тамара Андріївнаповна вищавчит.  поч. кл.29р. 8 м.перша
51Поп Тетяна Юріївнаповна вищавчит. поч. кл.10р. 7 м.перша
52Петах Андріана Андріївнаповна вищавчит. поч. кл.8р.   3м.друга
53Крецул Ольга Іванівнаповна вищавчит. поч. кл.7р. 2м.друга
54Драгун Олена Іванівнаповна вищавихователь ГПД16р.   8 м.перша
55Мурга Ольга Іванівнасеред. педагогічнавихователь ГПД27р. 8 м.11 тариф. розряд
56Баняс Ольга Василівнаповна вищавихователь ГПД9р. 5 м.перша
57Маринець Маріанна Андріївнавищавихователь ГПД1 р. 7 м.спеціаліст
58Шелемба Марія Василівнаповно вищавихователь ГПД4р. 7 м.друга
59Банк Тетяна Валеріївнавищаасист. вчит. в інклюз. класі1р. 7 м.спеціаліст
60Попович Мар’яна Іванівнавищаасист. вчит. в інклюз. класі4 р.спеціаліст
61Чонка Ольга Анатоліївнавищаасист. вчит. в інклюз. класі7 м.спеціаліст
62Мигалко Тамара Іванівнасеред. спеціальнаЗавідуюча  бібліотекою41р. 5м.11 тариф. розрядПровідний  бібліотекар
63Шелемба Оксана Володимирівнаповна вищавчит. англ. мови 7р. 2 м.друга
64Маринець Лариса Іванівнаповна вищавчит. хімії3р. 8 м.спеціаліст
65Гасинець Мирослава Михайлівнаповна вищавихователь ГПД13р.друга
66Палінкаш  Андріана Іванівнавищавч. біології3р. 8 м.спеціаліст
67Демида Олена Миколаївнаповна вищавчит. англ. мови15р.перша
68Бокоч Ольга Василівнаповна вищавчит. англ. мови14р.   8 м.перша
69Мандзюк  Вікторія Вікторівна вищавчит. укр. мови і літ. 3р. 8 м.спеціаліст